קורס מיינדפולנס למטפלים באפריל 2018

כשעולמות נפגשים – הפסיכולוגיה המערבית פוגשת קשיבות
קורס של 10 מפגשים במרכז גוף נפש ברמת השרון. ימי חמישי 10-13 החל מה 26.4self regulation attention

 

בין נושאי הקורס:
נבנה יחד את התרגול המונחה במיינדפולנס צעד אחר צעד בכל תחילת מפגש – בישיבה, בהליכה, ובהכוונה מיוחדת לשילוב התרגול בתוך חיי היומיום כך שיאפשר לנו לחוות את הבהירות, הצלילות והיציבות העולים מתרגול קשיבות לאורך זמן. נשמע על הנושאים העדכניים ביותר סביב מיינדפולנס כיום והרלוונטיות שלהם לחיינו ולמפגש עם האחר.

 • מה ההגדרות המערביות של מיינדפולנס? כיצד הן קשורות לכאב נפשי? מדוע מיינדפולנס מיטיב? בנושא זה נפגוש את שלל הגישות הקיימות היום סביב שאלה זו. נבין מה נוצר מתוך השהייה עם חוויותינו באופן שקשיבות מאפשרת, ומה הקשר לתהליכי שינוי. מה המנגנונים הפסיכולוגיים עליהם מבוססת קשיבות? מה הקשר בין מיינדפולנס לחמלה עצמית, לתחושת רווחה ומשמעות?
 • נבחן כיצד הנושאים והתרגול מתקשרים למרחב הבינאישי: תרגולים מונחים בזוגות ושיחה סביב מקרים טיפוליים של המשתתפים ואירועים מתוך החיים האישיים.

* ההרשמה מותנית בשיחה מקדימה עם מנחת הקורס
לפרטים נוספים והרשמה 03-5495149self regulation attention

2 thoughts on “קורס מיינדפולנס למטפלים באפריל 2018

 • מאי 24, 2016 at 5:49 pm
  Permalink

  מתי יקרה נפגש בוודאי ביום שישי בכנס האיגוד, אך רוצה לאמר לך כבר עכשיו שאני שמחה בשמחתך על האתר החדש, מאד נכון לי לקרוא אותך כך ולא דרך הפייסבוק…
  דברים קורים תמיד בזמן נכון…
  בנוגע לקורס מיינדפולנס בספטמבר אשמח לשמוע עוד פרטים אני בהחלט מתכווננת לאפשרות להגיע.
  ג'ולי בן יהודה

  Reply
  • מאי 25, 2016 at 3:19 pm
   Permalink

   ג'ולי יקרה. תודה רבה! לגבי הקורס, טוב שאת חושבת להגיע. אשמח. פרטים ניתן לקבל במרכז גוף נפש ברמת השרון 03-5495149 או לדבר איתי. ערב טוב

   Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *