התמסרות לחופש: קורס העמקה בתירגול. רישום מוקדם החל. עם קרן ארבל ומתי ליבליך

6 מפגשי רביעי בבוקר במרכז תל אביב בין 10:00-13:00
שני סופש"ים של בנווה שלום: אחד חמישי-שבת והשני שישי-שבת

עם מתי ליבליך וקרן ארבל
קורס העמקה למי שהתירגול כבר נגע בחייו ומעוניין להעמיק דרך תירגול משותף, לימוד של טקסטים שונים  (כולל קריאה באנגלית) ומרחב לשיתוף והנחיות.

לפרטי התאריכים והעלויות- ואפשרות הרשמה מוקדמת ל2018-2019

רובנו חושבים שבשביל להעמיק את התרגול לחופש, עלינו לקחת פסקי זמן ארוכים מתוך היומיום. קורס זה מטרתו לשלב כמה שיותר את התרגול בתוך החיים ולטפח איכויות שמאפשרות חוסן אל מול אתגרי החיים וחופש פנימי עמוק.

התרגול הבודהסטי מציג דרכים שונות לטיפוח איכויות משחררות, כמו מיינדפולנס, פתיחות, צלילות תודעתית, חמלה, תבוּנה ושמחה. המסורת הבודהיסטית מתארת מפות מפורטות של התודעה המשוחררת ומפות מקבילות של התודעה הכבולה (או המכאיבה). בקורס זה נפגוש מפות אלו על מנת לזהות מצבי תודעה מכאיבים ומאתגרים ולעבוד איתם באופן מיטיב, יחד עם לימוד של דרכים מגוונות לטיפוח התודעה המשוחררת והעֵרה.

ההתכוונות של הקורס היא לתמוך במי שמוצא/ת בתרגול ערך ורוצה לאפשר לתרגול להעמיק גם בתוך חיי היומיום. התכוונות שלנו כמנחות, היא לתת הזדמנות אמיתית לשאלה: מי הייתי, ואיך חיי היו נראים, אם התרגול היה תופס חלק משמעותי מחיי. לכן הקורס נפרס  במפגשים פעם בשבועיים, בליווי צמוד של הנחיה של שתי המנחות, קבוצה קטנה ויציבה, מפגשי לימוד ותרגול וריטריטים שיאפשרו להעמיק את התרגול.

לטופס להרשמה מוקדמת לקבלת תאריכים ל2018-2019

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *